Rýchlejší a neobmedzený internet

Na špici rýchlosti a bezpečnosti! Bez kompromisov

Získajte RingVPN už teraz

Neobmedzená šírka pásma

V mnohých prípadoch vedie použitie služby VPN k výraznému zníženiu rýchlosti prehliadania, čo bude pravdepodobne ovplyvnené viacerými faktormi, ako je napríklad úroveň šifrovania, použitý protokol alebo dokonca vzdialenosť od zvoleného servera.

Kombinácia týchto viacerých faktorov môže spôsobiť prerušenie prehrávania streamovaného videa alebo pokles kvality.

Našťastie je RingVPN navrhnutý tak, aby tieto nepríjemnosti okrem vojenskej online bezpečnosti minimalizoval a eliminoval.

Získajte RingVPN

Ako je RingVPN tak dobrý?

Naša jedinečná vojenská technológia vám poskytuje rýchle prehliadanie webu bez ohľadu na to, kde sa na planéte nachádzate.

Každý týždeň zvyšujeme počet serverov vo všetkých krajinách sveta, aby sme ponúkli čo najlepší zážitok z prehliadania.

Neuchovávame a nikdy nebudeme ukladať vaše denníky aktivít a pripojení.

Rešpektovanie súkromia je naše motto. Nebudeme schopní odpovedať na žiadne žiadosti inštitúcií, pretože jednoducho nemáme žiadne záznamy, ktoré by sme zdieľali. Na prístup k službe potrebujete iba e-mailovú adresu.

Chráňte svoju IP a vaše prehliadanie Po pripojení k RingVPN váš internetový prenos prechádza cez vzdialený server RingVPN, aby nahradil vašu skutočnú adresu IP adresou servera RingVPN.

Výsledkom je, že všetky dáta sú odosielané našimi servermi v šifrovanej podobe a vy už nie ste identifikovateľní vašim ISP ani nikým iným.

Ako nezachováme vaše prehliadanie?

Sídlime na ostrove Svätý Krištof a Nevis, rajskom ostrove uprostred Karibiku, ktorý nie je súčasťou aliancie 14 Eyes Alliance, ktorá umožňuje výmenu, analýzu a zber súkromných údajov medzi členskými štátmi.

Vaše osobné adresy IP môžu byť ľahko identifikované orgánmi a členmi tejto aliancie, čím odhalia vašu polohu, vašu identitu a vašu aktivitu, ale aj všetky vaše súbory na stiahnutie a vašu históriu.

Ak vaša IP zobrazuje vaše fyzické umiestnenie, tretia strana vás môže veľmi ľahko nájsť.

Získajte RingVPN

Prečo zvoliť RingVPN

Získajte Ring VPN už teraz

Našou najvyššou prioritou je vaša bezpečnosť a ochrana vášho súkromia. Naše riešenie zabezpečenia a šifrovania vám umožňuje prehliadať úplne anonymne.

Najvyššia úroveň zabezpečenia

Vaše dáta sú zabezpečené pomocou špičkového šifrovania AES-256 a protokolov IKEv2 / OpenVPN / Wireguard.

Žiadne obmedzenia obsahu

Či už je to v USA, aby si mohli vychutnať Netflix alebo bezpečne sťahovať P2P torrenty - obsah si môžete prezerať alebo sťahovať cez naše servery bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Vaša IP adresa je chránená a nikdy nedostupná.

Neobmedzený počet zariadení

Pripojte a používajte všetky svoje zariadenia súčasne. V rámci jedného predplatného môžete chrániť toľko zariadení, koľko chcete naraz.

Maximálna rýchlosť internetu VPN

Naša vlastná sieť je optimalizovaná tak, aby podporovala maximálnu rýchlosť sťahovania. Sťahovanie je neobmedzené, bez akýchkoľvek obmedzení

Prémiové funkcie VPN, ktoré budete používať

Či už je to prepínač Zabiť, ktorý deaktivuje vaše pripojenie, Split-tunelovanie na prispôsobenie toho, ktorý prenos šifrujete, alebo Cibuľa cez VPN na pripojenie k sieti TOR s našou službou - máme pokročilé funkcie, ktoré budete používať v každodennom živote

Price Plans

best seller

3 years subscription

$ 2.5

per month

Save 72%

$ 89, billed every 3 years

Use this plan

2 years subscription

$ 2.9

per month

Save 61%

$ 69, billed every 2 years

Use this plan

1 year subscription

$ 4.9

per month

Save 44%

$ 59, billed every year

Use this plan

1 month subscription

$ 11.9

per month

$ 11.9, billed every month

Use this plan