Vychutnajte si šifrovanie na vysokej úrovni pre svoj tunel VPN

RingVPN využíva 256-bitovú šifrovaciu technológiu AES, ktorú prijali spravodajské agentúry a bezpečnostní experti. Doteraz neexistuje žiadna známa metóda na dešifrovanie tohto vzorca. Subscribe to RingVPN

RingVPN používa na šifrovanie vášho prenosu a komunikácie proces šifrovania na vojenskej úrovni.

RingVPN zaručuje anonymnú IP a zdieľanú komunikáciu s ostatnými používateľmi RingVPN, ale je tiež šifrovacím riešením pre odchádzajúcu komunikáciu medzi servermi RingVPN a vašou pracovnou stanicou.

Váš prenos je anonymný pre vášho ISP alebo pre vašu telefónnu spoločnosť v prípade mobilného prenosu.

Get RingVPN
image description

Protokol OpenVPN (TCP a UDP)

Riešenie RingVPN ponúka celý rad protokolov VPN na bezpečný prístup do siete. Po spustení aplikácie RingVPN môžete aktívne meniť protokol alebo nechať aplikáciu zvoliť ten najvhodnejší pre vaše prehliadanie; použije najefektívnejšie parametre.‎

Protokol OpenVPN s otvoreným zdrojovým kódom používa certifikáty, ktoré možno prirovnať k digitálnemu identifikačnému preukazu (rovnako ako tie, ktoré používa protokol https). Z dôvodu ochrany pracovnej stanice pred útokmi hackerov je každý certifikát overený presnými špecifikáciami, ktoré sú nevyhnutné na zaistenie maximálnej bezpečnosti. RingVPN používa certifikát RSA, ktorý je pri 4096 bitoch dvojnásobok požadovanej minimálnej dĺžky RSA.‎

Get RingVPN
image description

Zabezpečené servery pomocou najlepších technológií šifrovania

Autentifikácia HMAC

Hash-Based Authentication Code je metóda na výpočet autentifikačného kódu správy, ktorý obsahuje hashovaciu funkciu v kombinácii s tajným kľúčom. To sa dá použiť na kontrolu integrity a autenticity správy. Riešenie OpenVPN používané RingVPN využíva HMAC.

Neustále obnovované certifikáty

Okrem tajného kľúča získaného pri prvom pripojení k RingVPN systém každú hodinu automaticky vygeneruje nový kľúč. Ak by sa hacker chcel zmocniť vašej histórie prenosu a podarilo by sa mu získať prístup, mohol by vidieť iba vašu poslednú hodinu histórie.

Get RingVPN

How do I install RingVPN so all of my devices can unlock the internet? ?

  1. Zaregistrujte sa na RingVPN

    Prihláste sa na odber RingVPN a získajte svoj vlastný osobný účet.

  2. Nainštalujte aplikáciu

    Stiahnite si a potom nainštalujte aplikáciu RingVPN na zariadenie podľa vášho výberu. Podporované sú systémy iOS, Android, Mac, Linux a dokonca aj smerovače!

  3. Vyberte umiestnenie servera podľa vášho výberu

    Pripojte sa k vybranému miestu a objavujte svet prostredníctvom internetu bez obmedzení a v úplnej anonymite.

Potrebujete pomoc? Náš tím je tu, aby vám odpovedal nepretržite. Chcete bodnúť svoj problém sami? Naše Centrum pomoci má množstvo riešení!
image description