RingVPN

Stlačte Zónu

O spoločnosti RingVPN

RingVPN, inovatívny a rušivý poskytovateľ služieb ochrany osobných údajov, sa zaviazal dodržiavať najvyššie štandardy internetovej bezpečnosti pre všetky zariadenia. Našim mottom je uľahčiť ochranu osobných údajov - s prístupom, funkčnosťou a spoľahlivosťou, ktorá sa sľubuje od našich produktov.

Naši softvéroví klienti pre Windows, Mac, iOS, Android, Linux, smerovače a prehliadače sa inštalujú jednoducho, zatiaľ čo zabaliť silný úder do súkromia. Každú verziu sme vybavili najlepšími bezpečnostnými funkciami vo svojej triede, vrátane najvyšších úrovní šifrovania a ochrany proti úniku IP všetkých aspektov, takže už nikdy nebudete musieť prehliadať, surfovať alebo sťahovať bez ochrany.

Sídlime v Svätý Krištof & Nevis, jurisdikcia rešpektujúca ochranu súkromia, a zabezpečujeme, aby sme v súvislosti s online aktivitou našich predplatiteľov dodržiavali prísne pravidlá „bez prihlásenia“. Vďaka RingVPN si môžete byť istí, že vaše súkromie berieme vážne.

RingVPN má viac ako 150 serverových miest na celom svete, s mimoriadne vysokou rýchlosťou a medzinárodný necenzurovaný súkromný prístup k webovým serverom. Náš viacvrstvový a komplexný balík na ochranu súkromia priniesol úplnú anonymitu „bez stopy“, zatiaľ čo náš arzenál nástrojov na zabezpečenie webu umožňuje úplnú optimalizáciu automatických nastavení na nepretržitú ochranu.

Ako skutoční strážcovia online súkromia využíva RingVPN šifrovanie AES-256, ktoré pre prísne tajné informácie dôveruje aj Národná bezpečnostná agentúra USA (NSA).

Naša vlastná sieť a DNS servery sú optimalizované tak, aby podporovali maximálnu rýchlosť sťahovania. Ďalšou výhodou, ktorú ponúka RingVPN, je naša služba odblokovania streamovania, ktorá umožňuje predplatiteľom neobmedzený prístup k obsahu streamovaného z Veľkej Británie, Spojených štátov a Kanady. Služby Netflix, Hulu a ďalšie popredné streamovacie služby si môžete vychutnať bez blokovania žiadnymi blokovaniami - a bez kompromisov týkajúcich sa vašej anonymity.

Email

press@ringvpn.com

RingVPN

Blog

ringvpn.com/blog

RingVPN

Facebook

facebook.com/ringvpn

RingVPN

RingVPN na prvý pohľad

Lokalizácia

150 svetových serverových umiestnení

RingVPN

Chatovací klient

24/7

RingVPN

Dostupné aplikácie

pre Windows, MacOS, iOS atď.

RingVPN

Vyskúšajte RingVPN

Členovia tlače sú vyzvaní, aby vyskúšali naše produkty a služby. Pošlite nám e-mailom e-mail na adresu press@ringvpn.com a získajte bezplatný skúšobný účet.

Viac informácií o RingVPN a anonymnom prehliadaní internetu pomocou naše nástroje tu: https://ringvpn.com/en/features/stay-anonymous .

RingVPN