Rychlejší a neomezený internet

Na špici rychlosti a bezpečnosti! Žádné kompromisy

Získejte Ring VPN hned teď

Neomezená šířka pásma

V mnoha případech vede používání služby VPN k výraznému snížení rychlosti procházení, což bude pravděpodobně ovlivněno několika faktory, jako je úroveň šifrování, použitý protokol nebo dokonce vzdálenost od zvoleného serveru.

Kombinace těchto několika faktorů může způsobit přerušení během přehrávání streamovaného videa nebo pokles kvality.

Naštěstí je RingVPN kromě online zabezpečení na vojenské úrovni navržen tak, aby tyto nepříjemnosti minimalizoval a eliminoval.

Získejte RingVPN

Чем хорош RingVPN?

Naše jedinečná vojenská technologie vám umožní rychlé procházení webu bez ohledu na to, kde na planetě jste.

Každý týden zvyšujeme počet serverů ve všech zemích světa, abychom nabídli co nejlepší zážitek z procházení.

Neukládáme a nikdy nebudeme ukládat vaše protokoly o činnosti a připojení.

Respektování soukromí je naším mottem. Nebudeme schopni odpovědět na jakoukoli žádost instituce, protože prostě nemáme žádné záznamy ke sdílení. Pro přístup ke službě potřebujete pouze e-mailovou adresu.

Chraňte svou IP a vaše procházení Když jste připojeni k RingVPN, váš internetový provoz prochází vzdáleným serverem RingVPN, aby nahradil vaši skutečnou adresu IP adresou serveru RingVPN.

В результате все данные отправляются нашими серверами в зашифрованном виде, и вы больше не можете быть идентифицированы вашим интернет-провайдером или кем-либо еще.

O vašem prohlížení neuchováváme žádné záznamy

Sídlíme na Svatém Kryštofu a Nevisu, rajském ostrově uprostřed Karibiku, který není součástí aliance 14 Eyes Alliance, která usnadňuje výměnu, analýzu a sběr soukromých údajů mezi členskými státy.

Vaše osobní IP adresa může být snadno identifikována orgány a členy této aliance, což odhalí vaši polohu, vaši identitu a vaši aktivitu, ale také všechna vaše stahování a vaši historii.

Pokud vaše IP ukazuje vaše fyzické umístění, může vás třetí strana snadno najít.

Získejte RingVPN

Proč zvolit RingVPN

Získejte Ring VPN hned teď

Naší nejvyšší prioritou je vaše zabezpečení a ochrana vašeho soukromí. Naše řešení pro zabezpečení a šifrování vám umožňuje procházet zcela anonymně.

Zabezpečení nejvyšší úrovně

Vaše data jsou zabezpečena pomocí špičkového šifrování AES-256 a protokolů IKEv2 / OpenVPN / Wireguard.

Žádná omezení obsahu

Ať už je to v USA, kde si můžete užívat Netflix nebo bezpečně stahovat P2P torrenty - Obsah můžete prohlížet nebo stahovat prostřednictvím našich serverů bez ohledu na vaši polohu. Vaše IP adresa je chráněna a nikdy není přístupná.

Neomezený počet zařízení

Připojte a používejte všechna svá zařízení současně. V rámci jednoho předplatného můžete chránit libovolný počet zařízení najednou.

Maximální rychlost internetu VPN

Naše proprietární síť je optimalizována tak, aby podporovala maximální rychlost stahování. Stahování je neomezené, bez jakýchkoli omezení

Prémiové funkce VPN, které budete používat

Ať už je to přepínač Kill pro deaktivaci vašeho připojení, Split-tunelování pro přizpůsobení toho, který provoz šifrujete, nebo Cibule přes VPN pro připojení k síti TOR s naší službou - máme pokročilé funkce, které budete používat v každodenním životě

Price Plans

best seller

3 years subscription

$ 2.5

per month

Save 72%

$ 89, billed every 3 years

Use this plan

2 years subscription

$ 2.9

per month

Save 61%

$ 69, billed every 2 years

Use this plan

1 year subscription

$ 4.9

per month

Save 44%

$ 59, billed every year

Use this plan

1 month subscription

$ 11.9

per month

$ 11.9, billed every month

Use this plan