Užijte si vojenské šifrování pro váš tunel VPN

RingVPN používá 256bitovou šifrovací technologii AES, kterou přijaly zpravodajské agentury a bezpečnostní experti. K dnešnímu dni neexistuje žádná známá metoda pro dešifrování tohoto vzorce. Subscribe to RingVPN

RingVPN používá proces šifrování na vojenské úrovni k ochraně vašeho provozu a komunikace.

RingVPN zaručuje anonymní IP a sdílený provoz s ostatními uživateli RingVPN, ale je také šifrovacím řešením pro odchozí provoz mezi servery RingVPN a vaší pracovní stanicí.

Váš provoz je anonymní pro vašeho ISP nebo pro vaši telefonní společnost v případě mobilního provozu.

Get RingVPN
image description

Protokol OpenVPN (TCP a UDP)

Řešení RingVPN nabízí celou řadu protokolů VPN pro bezpečný přístup k síti. Po spuštění RingVPN můžete aktivně změnit protokol nebo nechat aplikaci vybrat ten nejvhodnější pro vaše procházení; použije nejúčinnější parametry.‎

Protokol OpenVPN s otevřeným zdrojovým kódem používá certifikáty, které lze přirovnat k digitální identifikační kartě (stejně jako ty, které používá protokol https). Z důvodu ochrany pracovní stanice před útoky hackerů je každý certifikát ověřen přesnými specifikacemi, které jsou nezbytné pro zajištění maximální bezpečnosti. RingVPN používá certifikát RSA, který je při 4096 bitech dvojnásobek požadované minimální délky RSA.‎

Get RingVPN
image description

Zabezpečené servery pomocí nejlepší šifrovací technologie

Ověřování HMAC

Ověřovací kód založený na hash je metoda pro výpočet ověřovacího kódu zprávy zahrnujícího hashovací funkci v kombinaci s tajným klíčem. To lze použít ke kontrole integrity a autenticity zprávy. Řešení OpenVPN používané společností RingVPN využívá HMAC.

Neustále obnovované certifikáty

Kromě tajného klíče získaného během počátečního připojení k RingVPN systém každou hodinu automaticky generuje nový klíč. Pokud by se hacker chtěl zmocnit vaší historie provozu a podařilo by se mu získat přístup, mohl by vidět pouze vaši poslední hodinu historie.

Get RingVPN

How do I install RingVPN so all of my devices can unlock the internet? ?

  1. Zaregistrujte se na RingVPN

    Přihlaste se k odběru RingVPN a získejte svůj vlastní osobní účet.

  2. Nainstalujte aplikaci

    Stáhněte si a poté nainstalujte aplikaci RingVPN na zařízení podle vašeho výběru. Podporovány jsou iOS, Android, Mac, Linux a dokonce i routery!

  3. Vyberte umístění serveru podle vašeho výběru

    Připojte se k vybranému místu a objevujte svět prostřednictvím internetu bez omezení, v naprosté anonymitě.

Potřebovat pomoc? Náš tým je tu, aby vám odpověděl 24/7. Chcete se do svého problému probodnout sami? Naše centrum nápovědy má mnoho řešení!
image description