RingVPN

Stiskněte zónu

O společnosti RingVPN

RingVPN, inovativní a rušivý poskytovatel služeb ochrany osobních údajů, se zavázal dodržovat nejvyšší standardy zabezpečení internetu - pro všechna zařízení. Naším mottem je usnadnit ochranu osobních údajů - s přístupností, funkčností a spolehlivostí slibovanou od našich produktů.

Naši softwaroví klienti pro Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routery a prohlížeče se snadno instalují, zatímco balení silného úderu do soukromí. Každou verzi jsme vybavili nejlepšími bezpečnostními funkcemi ve své třídě, včetně nejvyšších úrovní šifrování a ochrany proti úniku IP všech aspektů, takže nikdy nebudete muset procházet, surfovat nebo stahovat bez ochrany.

Sídlíme v Saint Kitts & Nevis, jurisdikce šetrná k ochraně osobních údajů, a zajistíme, že budeme v souladu s přísnými zásadami „no log“ týkajícími se online aktivity našich předplatitelů. S RingVPN si můžete být jisti, že bereme vaše soukromí vážně.

RingVPN má více než 150 serverů po celém světě, se super rychlou rychlostí a necenzurovaným soukromým přístupem na webové stránky v mezinárodním měřítku. Naše mnohovrstevnatá a komplexní sada pro ochranu soukromí poskytla celkovou „anonymní“ anonymitu, zatímco náš arzenál nástrojů pro zabezpečení webu umožňuje úplnou optimalizaci automatického nastavení pro nepřerušenou ochranu.

Jako skuteční strážci online soukromí využívá RingVPN šifrování AES-256, kterému důvěřuje také americká národní bezpečnostní agentura (NSA) pro přísně tajné informace.

Naše vlastní síť a DNS servery jsou optimalizovány tak, aby podporovaly maximální rychlost stahování. Další výhodou nabízenou společností RingVPN je naše služba odemykání streamování, která předplatitelům poskytuje neomezený přístup k obsahu streamu ze Spojeného království, Spojených států a Kanady. Netflix, Hulu a další přední streamovací služby si můžete užít bez omezení blokování - a bez kompromisů ohledně vaší anonymity.

E-mailem

press@ringvpn.com

RingVPN

Blog

ringvpn.com/blog

RingVPN

Facebook

facebook.com/ringvpn

RingVPN

RingVPN na první pohled

Lokalizace

150 serverů po celém světě

RingVPN

Chatovací klient

24/7

RingVPN

Dostupné aplikace

pro Windows, MacOS, iOS atd.

RingVPN